3 stylizacje dla mężczyzny na pierwszą randkę

Pierwsza randka, szczególnie dla mężczyzny wiąże się z niemałym stresem. Niejako na mężczyźnie leży ciężar umiejętnego poprowadzenia randki – całą relację determinuje pierwsze spotkanie. Jak zatem ubrać się na pierwszą randkę, by zwiększyć zainteresowanie w oczach kobiety? Zapraszamy do lektury!

Postaw na elegancję!

Nie da się ukryć, że każda kobieta kocha eleganckich mężczyzn. Oczywiście, nie mówimy tutaj o tym, żebyś ubierał się w smoking i inne tego typu ubrania, lecz postaraj się o to, byś wyglądał schludnie. Bardzo dobrą propozycją jest ubranie marynarki, dobrze dopasowanej do tego koszuli i oraz butów. Rekomendujemy również pantofle – to rodzaj obuwia, który zawsze działa na kobiety i przede wszystkim takim zestawem pokażesz do niej szacunek, jak również to, że zależy Ci na dobrym zaprezentowaniu się.

Oczywistością jest, że ubrania powinny być czyste. Być może lekko się zaśmiałeś, ale kobiety mają bardzo sprawny wzrok i częstym narzekaniem jest to, że mężczyźni mają brudne buty i śmierdzące ubrania. Dobry ubiór powinien być Twoją wizytówką i w dobie sklepów sieciowych nie powinno być wielkim wyzwaniem, żebyś kupił sobie koszulę czy też marynarkę. Jeżeli okresem, w którym umawiasz się z kobietą jest lato, to postaraj się o to, by była to wieczorna pora, gdyż chodzenie w upałach w koszuli i marynarce nie jest najlepszym rozwiązaniem.


Gustowny sweterek i dobrze dobrane obuwie załatwi sprawę

Pamiętaj, że pierwsza randka może być zarazem ostatnią, lecz nie na wszystkie rzeczy masz wpływ i możecie po prostu mieć różny charakter. Zawsze jednak warto dbać o wygląd zewnętrzny, by kobieta z którą się spotykasz wiedziała, że się przyłożyłeś do spotkania z nią i chcesz wypaść jak najlepiej. Jeżeli wiesz, że koszula do Ciebie nie pasuje, bądź odżegnujesz się od jej założenia, to warto żebyś ubrał gustowny sweterek w formie pullovera czy nawet longsleeve. Pamiętaj, żeby nie były to ubrania, które są pierwszymi lepszymi są w różne śmieszne wzorki, bo sprawi, że zostaniesz źle odebrany przez kobietę. Na pierwsze spotkanie warto ubierać stonowane barwy, bez większych wzorków i śmiesznych napisów.

Pamiętaj o tym, że rodzaj obuwia musi być uzależniony od pory roku. Latem masz większe możliwości, bo możesz ubrać się swobodniej, jednak zimą jesteś „przykryty” kurtką i nie widać co masz pod nią. Twoja potencjalna partnerka zatem zobaczy co ubrałeś, dopiero gdy wejdziecie do jakiegoś lokalu. Co do konkretnego obuwia, to możesz w tym okresie założyć buty, które będą ponad kostkę. Jednak staraj się by komponowały się z górą Twojego stronu.

Ubrania w wersji slim ponad wszystko! A może by tak strój sportowy?

Połączenie klasyki z nowoczesnością to bardzo dobra opcja na pierwszą randkę. Założenie marynarki na dobrze dopasowany i co ważne, wyprasowany t-shirt w połączeniu ze spodniami w wersji slim, to bardzo dobry pomysł na zaimponowanie kobiecie na pierwszej randce. Mamy nadzieję, że nie musimy Ci przypominać o tym, żeby wszystkie te ubrania były czyste i dobrze dopasowane do siebie.

Co do spodni, to warto dobierać takie, które nie będą jeansami, bo one są zbyt uniwersalne, a tym samym nie zawsze pasują do nich buty sportowe. Proponujemy ci joggery w różnych kolorowych wersjach czy też chinosy, które zawsze sprawdzą się na pierwszym spotkaniu i sprawią, że będziesz się prezentować bardzo dobrze. Oczywiście, nie możesz „przechylić wahadełka” w drugą stronę i starać się być bardzo ekstrawaganckim poprzez swój strój. Postaraj się być elegancki, a zarazem nowoczesny. Warto dobrać zwykły, klasyczny biały t-shirt i czarną marynarkę. Takie tradycyjne połączenie sprawi, że zostaniesz odebrany w oczach kobiety, jako mężczyzna, który potrafi się ubrać.

Staraj się rozmawiać z kobietami, by poprawiać swoją pewność siebie i być dla kobiety przekonującym mężczyzną. Sam strój również nie zastąpi „wewnętrznego ja”, ale zgodnie z powiedzeniem „jak cię widzą, tak cię piszą” koniecznością jest odpowiedni strój na pierwszym spotkaniu. Do niego warto dopasować niebanalne dodatki. Więcej na ich temat znajdziesz w artykule: Pomysłowe dodatki dla każdego mężczyzny od marki Lavard.


Zobacz podobne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *